Forum Strony Lechia-Gdansk.pl

Forum Kibiców Lechii Gdańsk !!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery
  • Index
  •  » Kibice
  •  » Prawda czy bańka która pryśnie i wrócimy do szarej rzeczywistości

#1 2013-04-02 18:05:40

byszko

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-04-02
Posty: 2
Punktów :   

Prawda czy bańka która pryśnie i wrócimy do szarej rzeczywistości

przeczytałem większość wpisów komentarzy na forum odnośnie pomocy niesionej przez ludzi z całej polski a zwłaszcza kibiców no bo w zasadzie jesteśmy większością która zdominował pomoc, ale nie o tym chce napisać. Zmierzam do jednej sprawy a mianowicie jestem m Lechi Gdańsk i nigdy w całej mojej (karierze) kibicowania, że tak się pozwolę zwrócić skromnie, nie zdarzyło mi się przeklinać zwyzywać lżyć ubliżać żadnemu kibicowi z klubu któremu nie sympatyzuje, nie kibicuje ponieważ musiał bym przekroczyć granicy dobrego smaku, poszanowania człowieka, zachować się wobec wszystkich wartości jakie wpajali mi rodzice i inni na temat szacunek honor całkowicie odwrotnie to zrozumieć, wypaczyć te zasady bądź błędnie je sobie wytłumaczyć. Tym samym zmierzam do jednej kwestii która nada puenty temu o czym chce napisać. Czemu którzy od zawsze byli w całej Polsce no bo przecież nie narodzili się nagle, oddali wraz ze mną oddaliśmy inicjatywę pseudo kibicom, to oni zaczęli się robić przedstawicielami klubów piłkarskich. Czytam różne fora internetowe klubów i widzę jakie akcje prowadzą widać że są wielcy bo chcą pomagać, tylko czemu potrafią oddać szacunek i normalnie się zachować bez wulgaryzmów tylko podczas tragedii mam nadzieje że ten bolesny dla nas czas zakończy to bezsensowne obrzucanie się inwektywami. Między Lechią a Lechem Lechią a Arką Lechią i Pogonią i pozostałymi klubami w Polsce skończy się jakaś bez sensowne lżenie obelgi, wiem że nie polubimy się bo po  kibicowsku jesteśmy suwereni jednej swojej ukochanej drużynie, ale ta suwerenność nie jest powodem do ubliżania do lżenia człowieka wręcz przeciwnie, to na nas podczas meczu oczy wielu tysięcy ludzi są zwrócone, i patrzą na ten nasz stadionowy Patriotyzm  na nas, to my podczas imprezy sportowej dajemy przykład kultury i obycia przed i po imprezie również nadal patrzą na nas na kibiców ale to co czasami słyszą i widzą nie łączy nas z tym patriotyzmem lecz z pseudo patriotyzmem. Tylko czemu po tragedii wychodzi na jaw taka fantastyczna prawda o tym co to znaczy być m, a nie po każdym meczu po każdej imprezie sportowej, ponieważ podczas transmisji z meczu zawsze słychać te inwektywy jakimi się licytują no właśnie i tu pytanie jeszcze ? bo tak należy ich nazwać czy już pseudo tak ma wyglądać to co budujemy? z mozołem poprzez tą pomoc ofiarą wypadku, i nie tylko to bo przecież Kibice pomagają domom dziecka i wielu innym ludziom,ślą kondolencje przesyłają fundusze krew dla poszkodowanych robią to z różnych klubów wielki wielki szacunek mam do każdej osoby która szczerze okazała swoje serce wielką dusze oraz  co to jest kibicowanie. Czy mamy to zdewastować? ale czym ktoś zapyta, a no kolejnym meczem na którym się ktoś z kimś obrzuci mięsem i praca pójdzie na marne, a tak po za tym co do reakcji kibiców cracovi ok byłą nie właściwa, zgadzam się z tym. Tylko oto typowy przypadek gdzie ktoś zapomniał jak się zachowywał jak zginą kibic Cracovii  też była minuta ciszy na stadionie niech teraz sobie ta osoba przypomni czy stała cicho, czy jednak nie do końca, doprowadzając do powstania błędnego koła dziwnej   
nienawiści oto przez taką osobę jedną z drugą która popełniła  już dawno temu błąd bo nie potrafili się zachować podczas minuty ciszy  tak pseudo kibicowskiego zachowania pseudo się zemściło teraz na moim klubie, masz zamiar wymagać zacznij wymagać od siebie zacznij porządek od siebie samego. Później niejako można posiadać prawo do zwracania uwagi denerwowania się, owszem nie powinno to mieć miejsca absolutnie jednak trwa oni nam my im oddamy zbluzgamy głupie zachowanie narasta  toczy kibicowskie społeczeństwo, i przeraża mnie myśl że pochowaliśmy naszych Braci a rzeczywistość powróci, taka jaka była nic się nie zmieni, oby nie mam nadzieje że się mylę chce się mylić wejść na stadion na którym skoncentrują się na oddaniu głosu gardła, swojej drużynie a nie na przerzucaniu się obelgami. Chcę żeby mi ktoś mógł po meczu nie jednym powiedzieć myliłeś się bo Śmierć naszych dwóch kibiców nie może pójść na marne nie może być zdeptana, ta jedność w kulturze okazaniu posiadania uczuć wyższych moralności nie może   przez zachowanie poniżej kultury jaką wyznacza nam bycie człowiekiem nie szympansem być zniszczone

Offline

 
  • Index
  •  » Kibice
  •  » Prawda czy bańka która pryśnie i wrócimy do szarej rzeczywistości
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
buldog amerykański opis rasy lekarz rodzinny